کد خبر2046 تاریخ انتشار10:39 - 1396/06/22 تعداد بازدید4203

اعلان فراخوان توسط آقای لله گانی مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ( ویژه دانشگاه های تابع وزارت بهداشت)

آغاز فرایند بیست وششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشوری در سال 1396
امیر لـله گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از آغاز رسمی فرایند برگزاری بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در سال 1396 خبر داد.
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت؛ جشنواره دانشجوی نمونه هر ساله بصورت مشترک بین وزارت بهداشت و علوم و با شرکت دانشجویان واجد شرایط  در دانشگاههای دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وازرتین ،پیام نور و فرهنگیان برگزار می‌گردد که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir  از 15 لغایت 30 مهر ماه نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند. داوری مرحله دانشگاهی در آبان ماه و داوری مرحله کشوری تا پایان آذر انجام می‌شود همچنین تلاش می شود اختتامیه در اوایل بهمن ماه برگزار گردد.
للـه گانی اضافه کرد؛ برگزاری جشنواره دانشجوی نمونه با هدف ایجاد ایجاد الگوی مناسب دانشجویی، ایجاد مراتب معنوی و تشویق دانشجویان به فعالیت مستمر در عرصه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای افزایش تحرک و شادابی اجتماعی و شناسایی استعداد های برتر علمی و فرهنگی بین دانشجویان صورت می پذیرد و هر سال تلاش می شود با استفاده از تجربیات سنوات قبل فرایند برگزاری برای متقاضیان تسهیل گردد. وی همچنین بیان نمود در سال  جاری برای دانشگاه های وزارت بهداشت متممی با همین هدف به آئین نامه افزوده خواهد شد.
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت با تاکید بر برگزاری با شکوه جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری، ارتقای شاخص های کمی و کیفی را از اهداف این دوره ذکر  نمود که دستیابی به آن را در گرو مشارکت فعال دانشگاهها، اطلاع رسانی و فضا سازی مناسب و همچنین تشویق و ایجاد انگیزه در دانشجویان ذکر نمود.
 

فرم دریافت نظرات شما
نام شما: ایمیل:
نظر شما:*
سوال:* 6 + 1 =